De Stichting VPTZ – Noordoost Friesland is de Lionsclub Bonifatius zeer erkentelijk voor de cheque van ruim 3.300 euro, die wij mochten ontvangen na de succesvolle Lauwersmeer- en Waddentocht van 27 mei 2017. Met dank aan de sponsoren van deze fietstocht rondom het Lauwersmeer kon het volledige inschrijfgeld van de deelnemers ten goede komen aan onze stichting.

20170705 NDC – Aanbieden cheque Lionsclub Bonifatius aan VPTZ-NO Friesland

Hanneke Geursen, voorzitter VPTZ – Noordoost Friesland:

“Met het einde in zicht, hebben mensen behoefte aan een luisterend oor, Aan dierbaren die dichtbij ze zijn. Veel van de zorg komt dan op de schouders van de partner, familie of vrienden terecht. Onze vrijwilligers bieden dan hulp bij deze zorg. Zodat partners of familie op adem kunnen komen. De hulp van de vrijwilligers kost niets. Wel hebben we een bescheiden budget voor onder meer ondersteuning en opleiding en reiskosten. Deze gift is dan ook zeer welkom.”